Çocuk tiyatrosu

Tiyatro emek ister... Çocuk Tiyatrosu emek ve dikkat ister...

ÇOCUKLARDAN TOPLADIĞIMIZ VE MUTLULUK KUMBARAMIZDA BİRİKTİRDİĞİMİZ MİLYONLARCA GÜLÜMSEME İLE KARŞINIZDAYIZ...

Aksiyon Çocuk Tiyatrosunu oluşturan ekibimiz, paylaşma, düşünme, toplum içinde düzgün ve güzel konuşma, hal ve davranış biçimi olarak çocuklara rol model olduklarının bilincinde işlerini ve sanatlarını titizlikle icra etmektedir.

Amacımız eğlenirken öğretmek, öğretirken düşündürmek. Aksiyon çocuk tiyatrosu yaptığı özel ve özgün projelerle Ankara sanat dünyasında köklü bir yere sahip olmanın gururunu yaşamaktadır.

Türkiye'de ilk defa 3-6 yaş okul öncesi çocuklarına 'Çanakkale' oyununu onların diliyle anlattık. Türkiye'de tiyatronun hiç uğramadığı en ücra köşelerine kadar Orman ve Su İşleri Bakanlığı Sincap Çocuk Tiyatrosu bünyesinde gidip, miniklere ücretsiz gösteriler sunduk. Toplam 42 şehir ve ilçelerinde sergilediğimiz 1.400 seans gösteri ile yaklaşık 1.000.000 gülümseme topladık. Ankara'nın Pursaklar ilçesinde yürüttüğümüz tiyatro çalışmalarımız sonucunda, Pursaklar Kültür ve Sanat Merkezinde tüm ilçe çocuklarını ağırladık. Sağlık Bakanlığı ile yürüttüğümüz 'Grip' projesinde çocuklarımıza hastalıktan korunma yollarını anlattık.

Engellileri unutmadık; Emek ve çabalarımızı ortaya koyduğumuz bu yolda işitme engelli çocukları, Kültür ve Turizm Bakanlığı, TİV Vakfı ve Acun Medya sponsorluğunda tiyatro ile tanıştırdık. Hafta içi okullar ve kreşlerde oyunlarını sergileyen ekibimiz, hafta sonu alışveriş merkezlerinde kurulan Çocuk Kulüplerinin aranan yüzü olmuştur. Renkli dekor ve kostümlerin kullanıldığı, birbirinden güzel ve özgün oyunlarımız ile deneyimlerimizi sizlerle de paylaşmaya hazırız.

cocuk_tiyatrosu
cocuk_klubu_maskotlari
etkinlikler_animasyonlar
organizasyon_hizmetleri
sisme_oyon_parklari_eglence_alanlari


Web Tasarım: AdaNETankara seo